Ładowanie...

Specjalista ds.prawnych

10128|GRENKELEASING Sp.z.o.o.|PL
Poznan
Umowa na czas określony

Firma GRENKE specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu kserograficznego, fotograficznego, medycznego, telekomunikacyjnego oraz gastronomicznego. Specyfiką działalności firmy jest oferowanie usług leasingowych poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów, jakimi są autoryzowani dostawcy przedmiotów leasingu. Międzynarodowa firma z 40 letnim doświadczeniem. W Polsce działa od 2003r. w 4 lokalizacjach.

JAK PRACUJEMY W GRENKE

Duch przedsiębiorczości jest częścią kultury naszego przedsiębiorstwa. Dlatego szukamy pracowników myślących tak samo jak my. Szukających nie tylko „jakiejś” pracy, lecz chcących się czynnie angażować, aby rozwijać się wraz z nami — zawodowo i osobiście

Dział administracji i finansów pracuje dla wszystkich obszarów biznesowych firmy GRENKE — obojętnie, czy jest to leasing, bankowość czy faktoring. Portfolio profili stanowisk jest więc odpowiednio rozbudowane. Obejmuje zarówno kadry, jak i rachunkowość, zarządzanie ryzykiem i jakością, dział prawny, a także dział zarządzania produktem. Obojętnie na jakim stanowisku i z jakim doświadczeniem do nas dołączysz — Twoje zadania będą ciekawe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

// Terminowa realizacja poszczególnych etapów dochodzenia należności m.in. wezwania do zapłaty, negocjacje i mediacje, przygotowanie dokumentów do postępowania sądowego

// Ścisła współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi monitorowanie postępowania sądowego i egzekucyjnego

// Aktualizacja procedur wewnętrznych pod kątem zgodności z przepisami prawa

// Współpraca oraz zapewnienie wsparcia prawnego innym działom firmy w osiąganiu odpowiedniej jakości obsługi Klienta

// Sporządzanie pism w kontaktach z Klientami, kontrahentami, sądami, urzędami itp. w tym obsługa reklamacji

// Przygotowywanie raportów oraz zestawień

WYMAGANIA:

// Wykształcenie wyższe – ukończone studia prawnicze (warunek konieczny)

// Mile widziani Kandydaci w trakcie lub po aplikacji radcowskiej

// Doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale prawnym lub windykacyjnym instytucji finansowej lub kancelarii prawnej

// Umiejętność samodzielnego i sprawnego organizowania czasu pracy, wyznaczania priorytetów, celów oraz terminowej i skrupulatnej realizacji zadań,

// Doświadczenie w korespondencyjnej oraz telefonicznej obsłudze Klienta biznesowego, orientacja na Klienta

// Kreatywność w działaniu, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, umiejętność pracy w zespole

// Praktyczna znajomość Ms Office (w szczególności Ms Excel)

// Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

OFERUJEMY:

// Umowę na zastępstwo (około 19 miesięcy)

// Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

// Komfortowe warunki pracy - po okresie wdrożenia pracę w systemie hybrydowym

// Pracę w przyjaznej atmosferze

// Atrakcyjne wynagrodzenie w tym pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, Medicover)

Jesteś zainteresowany? Prosimy o przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ na pracuj pl. lub poprzez nasz system zarządzania aplikacjami dostępny na www.grenke.pl w zakładce KARIERA.

W odniesieniu do Państwa aplikacji GRENKELEASING Sp. z o.o jest zobowiązana przy przetwarzaniu Państwa danych osobowych do przestrzegania art.6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej także jako RODO), a także powszechnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

www.GRENKE.com